Business Lunch Delux

26.10.2018. w zamku w Gutowie odbyła się druga impreza dla przedsiębiorców z naszego regionu, ale i partnerów z całej Polski.
Ponad dziewięćdziesiąt firm zjechało się na imprezę Business Lunch Delux. Imprezę otwarł Prezes Grupy PROQ Remigiusz Kalwarski . Nieco chwilę później o możliwościach dla firm prezentował swoje wystąpienie dyr. Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu Andrzej Spychalski. Mogliśmy też wysłuchać metod zaoszczędzenia pieniędzy, słuchając Macieja Borowiaka współzałożyciela firmy Brewa z Kalisza zajmującego się fotovoltaiką. Z kolei Małgorzata Kulka lektor, nauczyciel języka angielskiego wprowadzała zgromadzonych w łamigłówki językowe i tłumaczyła jak nieodzowne jest posiadanie kompetencji językowych w dzisiejszym świecie. Krzysztof Gimla w swoim wykładzie zaciekawił nowymi możliwościami dla przedsiębiorców, które pozwalają zwiększyć przychód w firmie. Takie wydarzenie to też miejsce dla gwiazd z okładek różnych magazynów. Królowa mafii Monika Banasiak opowiadała o swojej książce i historii, jak to jest być na szczycie, upaść a potem podnieś się i iść dalej. Mnóstwo atrakcji jakie udało nam się zapewnić naszym gościom to miedzy innymi, pokaz poldance w wykonaniu Eweliny Wąsalskiej, pokaz magii Tomasza Stachowicza oraz niezwykły pokaz barmański Dawida Dominiaka. Swoim saksofonem Marek Maciejewski zakończył część oficjalną, gdzie można było zrobić pamiątkowe zdjęcie na ściance z logotypami wszystkich firm. Na zgromadzonych czekały wyśmienite posiłki przygotowane przez obsługę Zamku Gutów.
Po wszystkim można było rozerwać się na after party, a także nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Tak minęła nasza druga wspaniała impreza Business Lunch Delux. Film z imprezy przygotował nasz partner i wspólnik Andrzej Sieradzki, wraz operatorem Błażejem Pinkoszem. Partnerka Andrzeja, Milena Tobiś fotografowała wydarzenie.
Serdeczne podziękowania za tak wspaniałe przedsięwzięcie należą się wielu osobom. Podziękowania składam zespołowi redakcyjnemu nasze miasto, który zawsze wspiera nasze działania i opisuje nasze zmagania w prasie oraz portalach informacyjnych. Monice Zajdler za przygotowanie ścianki z logotypami i wszelkimi grafikami potrzebnymi podczas imprezy, ekipie zamku Gutów za wspaniałe posiłki, świetną atmosferę, udostępnienie apartamentów gościom z daleka, prelegentom za ciekawe wystąpienia, które wiele wnoszą w życie przedsiębiorców, wszystkim przedsiębiorcom którzy poświęcili swój cenny czas, że byli tego dnia z nami, sponsorom – Auto Centrum Lis z Kalisza za patronat i wsparcie finansowe, hosstessą za obsługę gości i pomoc w rozniesieniu ulotek. Wszystkim raz jeszcze serdecznie dziękujemy . Zdjęcia z imprezy są na naszym funpage na facebooku https://www.facebook.com/GrupaPROQ/. Możliwość spotkania się, porozmawiania o swoim biznesie i nawiązania relacji między firmami to rzecz, której dziś nie sposób nie docenić.
Prowadząc własną działalność jesteśmy kowalami własnego losu, poświęcamy więcej czasu, zmagamy się z urzędami i instytucjami, więcej pracujemy, załatwiamy przeróżne sprawy, chcemy rozwijać nasze firmy. Wychodząc na wprost oczekiwaniom przedsiębiorców jako Grupa PROQ organizujemy tego typu eventy, by łączyć przyjemne z pożytecznym, by oprócz miłej atmosfery można było poznać ludzi przedsiębiorczych takich jak my, którzy swoje życie poświęcili na spełnianiu swoich marzeń i realizują swoje cele. W życiu pracujemy na marzenia swoich pracodawców lub zostajemy przedsiębiorcami i pracujemy na własne marzenia. Ja wybrałem tą drugą drogę i powiem szczerze nigdy nie sądziłem, że może być tak ciężko będąc przedsiębiorcom, ale też nigdy nie myślałem, że może być tak przyjemnie wiedząc, że wszystko co osiągnę zależy już tylko ode mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *