Dominiak Design

Dominiak Design to firma z pasją i zaangażowaniem, tworzy piękne kreacje już od ponad trzydziestu lat. Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Elżbietą Dominiak, założycielką firmy. Dziewczyna w pięknej czerwonej sukni to nasza znajoma z Warszawy
Justyna Lewicka-Szczęsna, która była naszą statystką na planie zdjęciowym.
Wspólnie z Andrzejem Sieradzkim, moim wspólnikiem i Błażejem Pinkoszem odpowiedzialnym za światło na planie, realizowaliśmy spot reklamowy. W miejscach niedostępnych w Kaliszu kręciliśmy najważniejsze fragmenty. Suknia którą można zobaczyć w spocie została ofiarowana na rzecz Wośp i zlicytowana. Jak podkreśla właścicielka firmy pani Elżbieta robi to z Serca dla Serca. Co roku jak tylko może wspiera Wośp. My również jako ekipa dołożyliśmy wszelkich starań do projektu i możemy podkreślić, że praca z panią Elżbietą Dominiak to czysta przyjemność.

„W spocie opowiadamy historię wyobrażenia właścicielki pani Elżbiety Dominiak, która wyobraża sobie nową kreację, zaczynając od szkicu oraz wizualizacji jak mogło by to wyglądać w rzeczywistości. Pani Elżbieta pijąc kawę, szkicuję obraz nowej kreacji, przenosi się w świat wyobraźni, w jej głowie wiruję młoda piękna dziewczyna ubrana w czerwoną suknie. Widok z okna na miasto w przyśpieszeniu, z otaczającymi widokami na ratusz Kaliski zagłębia autorkę coraz głębiej. Autorka spogląda w swoją wizję słyszy szepty, rozmowy, gwary ludzkie, uciekający czas. Zwraca uwagę na rzeczy nie dostrzegalne gołym okiem. Skupiając się przypomina sobie i słyszy hejnał z Ratusza, trzepot skrzydeł gołębia. Po chwili widzi dziewczynę tańczącą na rynku w blasku słońca. W mgnieniu oka cała wizja z wielkim przyśpieszeniem cofa się w drugą stronę, a pani Elżbieta wraca do świata realnego pijąc swoją ulubioną kawę.”

One Reply to “Dominiak Design”

  1. Świetna produkcja, jestem zachwycona. Znam panią Elżbietę Dominiak. Jej sukienki są przepiękne. Nie widziałam nigdzie wcześniej tej produkcji. Film bomba!!! i pierwsza klasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *