Zgrupowanie Miss Polonia Województwa Wielkopolskiego 2018

Piękne twarze, boskie ciała i wyjątkowe osobowości – byliśmy tam! Zobacz nasze materiały z największego wydarzenia ze świata urody i mody: Miss Polonia Województwa Wielkopolskiego 2018. Wideo tak gorące, jak najpiękniejsze dziewczyny z Poznania i okolic.

Było naprawdę gorąco i wcale nie chodzi o wskazania termometru. Tworzenie filmów w takich warunkach było ogromnym wyzwaniem dla męskiej części ekipy, ale nasza piękniejsza połowa skutecznie przypominała nam, że naszym zadaniem jest stworzenie filmów i spotów reklamowych dla sponsorów konkursu.
Zresztą kto by tam chciał oglądać kilkadziesiąt ślicznych dziewczyn w strojach plażowych, kiedy na co dzień pracuje się z dwiema miss ekipy Dawideo. Prawda?

O skali tej imprezy mogą świadczyć fantastyczne nagrody. Ale jeszcze bardziej imponująco wypadają sponsorzy: Yasumi, Hellena oraz ponad 50 innych wielkich i rozpoznawalnych marek. To właśnie dla nich powstał montaż tych filmów i postprodukcja.

Dobra, dość już tego pisania. Potrzebujesz wideoreklamy firmy, zmontować film czy spot reklamowy? Kliknij w zakładkę „Kontakt” i zadzwoń albo napisz do nas – wszystkim się zajmiemy. A teraz pooglądaj sobie te fajne, ładne i zgrabne… produkcje filmowe. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *